Ostrzeżenie: Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce. AKCEPTUJĘ

Jesteśmy wyłącznym importerem okapów Hiszpańskiej firmy Frecan. Frecan to 25 lat doświadczenia, zaangażowania i kreatywności w produkcji okapów.

Najwyższa jakość i najlepsze wykończenie pozwala zaoferować naszym klientom ekskluzywne i unikalne produkty. Podczas projektowania zwracamy uwagę na szczegóły, technologię i jakość wykonania.

Dzięki temu uzyskujemy okapy o najwyższej jakości stali i szkła, maksymalnej wydajności oraz najwyższej efektywności energetycznej.

Nowa technologia i staranna praca w pełni zapewnia satysfakcję naszego klienta.Frecan to innowacja i dbałość o szczegóły. Dzięki temu projektujemy i wykonujemy niepowtarzalne okapy kuchenne dbając o funkcjonalność i jakość oferowanych produktów. Dbamy o każdy szczegół począwszy od projektu aż do samego końcowego procesu produkcji. Każdy nasz okap ma swój własny charakter zaś wszystkie one mają jedną cechę - ciche i precyzyjnie wykonane w każdym detalu.

Frecan jest synonimem techniki i nowoczesności. Jakość, design i dbanie o każdy szczegół to nasze znaki tożsamości. Produkty stworzone i zaprojektowane, aby kuchnia była idealnym miejscem o niepowtarzalnym i nieporównywalnym wyglądzie. Cały czas dążymy do doskonałości w projektach naszych okapów, dbając o ich wydajności i komfort użytkowania.

Frecan dbają o środwisko produkuje okapy o jak najlepszej efektywności energetycznej. Nasze produkty posiadają oświetlenie ledowe o niskim napięciu, wydajne i ciche silniki, najbardziej efektywną elektronikę i dużą moc wydajności.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.