Ostrzeżenie: Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce. AKCEPTUJĘ

Serwis Centralny: Domotechnik S.C, 09-100 Płońsk, ul. Kopernika 24, czynne Pn-Pt 10.00-17.00 

W razie wystąpienia usterki w okresie gwarancji lub po jej skończeniu prosimy o kontakt z naszym ogólnopolskim
numerem zgłoszeniowym
. +48 (23) 662-57-53
.Warunki gwarancji

Urządzenie objęte jest gwarancją przez okres 24 miesięcy od daty zakupu. Aby móc korzystać z niniejszej Gwarancji, użytkownik musi być w stanie okazać fiskalny dokument zakupu lub fakturę sprzedaży, zawierający datę zakupu i nazwę sprzedawcy. W przypadku braku takiego dokumentu, Frecan Polska. może odmówić interwencji. frecan Polska zobowiązuje się do bezpłatnej wymiany przez okres 24 miesięcy od daty zakupu, za pośrednictwem autoryzowanej sieci serwisowej, wyłącznie tych części , których wada wynika z defektu pierwotnego. W przypadku, gdyby przywrócenie prawidłowego działania wyrobu nie było możliwe poprzez naprawę urządzenia, Frecan Polska zobowiązuje się do jego wymiany, bez zmiany upływu i warunków gwarancji obowiązujących przy zakupie wymienionego modelu. Niniejsza gwarancja obowiązuje na całym terytorium Polski i dotyczy wszystkich wyrobów zakupionych i zainstalowanych na terenie Polski. Niniejsza gwarancja nie podważa prawa konsumenta do reklamacji, wynikającego z ustawy z 2 lutego 2002, nr 24 bezpośrednio u sprzedawcy.

Gwarancja nie obejmuje wad wynikających z:

  • niewłaściwego używania wyrobu spowodowanego zaniedbaniem ( lub nie umiejętnym korzystaniem ) bądź też niewłaściwym jego stosowaniem.
  • niewłaściwego lub złego zainstalowania wyrobu.
  • awarii lub uszkodzeń powstałych w transporcie.
  • problemów związanych z instalacją lub podłączeniem sieci zasilania.
  • niewystarczającej mocy instalacji elektrycznej.

Gwarant nie odpowiada za:

  • szkody powstałe w wyniku używania urządzenia niezgodnego z poleceniami przytoczonymi w instrukcji, która stanowi integralną część umowy sprzedaży.
  • szkody powstałe przez zjawiska atmosferyczne i naturalne (pioruny, powodzie i zalania, pożary, trzęsienia ziemi, itd) lub akty wandalizmu.

Niniejsza gwarancja ma zastosowanie wyłącznie w stosunku do konsumentów, traci ważność w przypadku zakupu wyrobu przez profesjonalistów dla celów innych niż wykorzystanie w domu w warunkach domowych ( wspólnoty, bary, restauracje, sale weselne, puby itd.).

Uwaga:

Gwarancja nie obejmuje komponentów podlegających zużyciu, typu filtry i żarówki.

Frecan Polska nie odpowiada za wady działania spowodowane uszkodzeniami wynikającymi z przeróbek lub interwencji dokonywanych przez personel pozbawiony niezbędnych kwalifikacji.

 


W razie wystąpienia usterki w okresie gwarancji lub po jej skończeniu prosimy o kontakt z naszym ogólnopolskim
numerem zgłoszeniowym. +48 (23) 662-57-53
.